Su Altı Beton Kesme Kayseri

Su Altı Beton Kesme Kayseri

Su Altı Beton Kesme Kayseri

Su altı beton kesme Kayseri uygulamaları liman, baraj, elektrik santralleri, havuz gibi yerlerde kullanılmaktadır. Ve diğer karot ile kesme işlemlerine göre odlukça riskli ve profesyonellik gerektirmektedir. Bu sebeple bu hizmeti sunmak için hem donanım hem de personel yeterliliği gerekmektedir.

Firmamız bu hizmet dalında en iyi hizmeti sunmak için yeterli deneyim ve kaliteye sahip durumdadır. Kayseri su altı beton kesme uygulamalar için farklı ebat ve özelliklerde makinelerimiz ve sualtındaki zor ve basınçlı şartlarda profesyonel şekilde hizmet sunacak dalgıç vasfına sahip personel kadromuz bulunmaktadır. Dalgıç personellerimizin kafasında bulunan kameralar sayesinde kesim süreci yukarıdan da kontrol edilmekte ve gerekli yönlendirmeler yapılmaktadır.

Profesyonel Su Altı Beton Kesme Uygulamaları

Su altı beton kesme Kayseri uygulamaları oldukça profesyonellik gerektiren uygulamalardır. Yapılacak en ufak bir hata çok büyük olumsuz sonuçlara doğurabilmektedir. Sunduğumuz bu hizmette, su altı beton kesimi için özel olarak eğitilmiş, özel su altı dalgıçlarıyla birlikte hizmet sunulmaktadır. Su altı dalgıçları, kesim bölgesinde halatın geçiş noktalarını en iyi şekilde belirleyerek kesim halatlarını suyun altında ve üstünde kalan yön makaralarına yerleştirme ve yönlendirme faaliyetlerini yürütmektedirler. Hizmetin tam kalitesi sağlamak amacıyla dalgıçların başlıklarında yer alam kameralarla tüm hizmet aşamaları anlık olarak izlenmektedir.

Firmamız bu anlamda 50 metre derinliğe kadar Kayseri su altı beton kesme uygulamasını gerçekleştirebilecek donanıma sahip durumdadır. Ve bu hizmette görev alan personeller tam bir uygum içerisinde görev yapmaktadır. Gerek su altında görev yapan personellerimiz gerekse su üstünde yönlendirme yapan personellerimiz ve operatör kumandasında görev yapan personellerimiz bu hizmeti en iyi ve sorunsuz bir şekilde sunmaktadır.

Su Altı Beton Kesme Fiyatları

Su altı beton kesme Kayseri uygulamaları diğer kesim ve karot uygulamalarına göre çok daha fazla özen ve zaman almaktadır. Özellikle basınç çok fazla olduğu deniz ve barajlarda yapılan işlemlerin zorluğu çok daha fazla olduğundan dolayı diğer beton kesim uygulamalarına maliyetleri daha yüksek durumdadır.

Firmamız sahip olduğu teknolojik donanım ve personel kalitesi ile Kayseri su altı beton kesme hizmetlerini sorunsuz ve sunulan hizmetin kalitesine göre uygun fiyatlarla sunmaktadır.

 

 29 Aralık 2017, id:1498
telefonwhatsappmail