Su Altı Beton Delme Kayseri

Su Altı Beton Delme Kayseri

Su Altı Beton Delme Kayseri

Su altı beton delme Kayseri hizmetleri başta baraj çalışmaları olmak üzere liman, hidroelektrik santralleri, büyük havuzlar gibi suyun bol miktarda bulunduğu ortamlarda yapılmaktadır. Ve su altında delme faaliyetleri su üstünde olan delme faaliyetlerine göre çok daha fazla özenli olması gereken ve risk faktörünün çok daha fazla olduğu bir hizmettir.

Firmamız su altında yapılacak tüm delme ve kesme işlemleri için yeterli kalite ve donanıma sahip bir yapıdadır. Kayseri su altı beton delme uygulamalar için farklı özelliklere sahip donanım ve ekipmanlar gerektirmektedir. Burada delme işlemi yapılacak suyun derinliği ve bazın durumu gibi faktörler devreye gitmektedir. Sahip olduğumuz su altı hidrolik panç delme makineleri ve su altı darbeli matkaplar ile suyun altında da sorunsuz ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Sorunsuz Su Altı Beton Delme Uygulamaları

Su altı beton delme Kayseri uygulamaları normal beton delme uygulamalarına göre daha çok emek ve dikkat gerektirmektedir. Çünkü uygulamanın yapıldığı fiziksel şartlar çok daha zordur. Özellikle daha derine inen alanlarda beton delme uygulamaları oluşan basınçtan dolayı çok daha zor şartlarda gerçekleşmektedir. Bu sebeple su altındaki beton delme uygulamalarında profesyonel dalgıçlar tarafından hizmet sunulmaktadır. Bu dalgıçlar gerekli cihaz ve ekipmanlar ile beton delme hizmeti konusunda eğitim almış profesyonellerden meydana gelmektedir. Ve kamera sistemi bile bu dalgıçların her adımı yukarıdaki kontrol ekibi tarafından izlenmekte ve gerekli müdahaleler yapılmaktadır.

Firmamız bu anlamda çok büyük derinliklere kadar Kayseri su altı beton delme hizmetini sunacak donanım ve personel yeterliliğine sahip durumdadır. Personellerimiz su altı delme uygulamaları için her dönem periyodik eğitim faaliyetlerine tabi tutulmaktadır. Bu sayede su altındaki tüm delme işlemlerinde sıfır hata ile hizmet sunulmaktadır.

Su Altı Beton Delme Fiyatları

Su altı beton delme Kayseri hizmetleri oldukça yorucu ve zaman alan bir işlemdir. Çünkü su altındaki fiziki şartlar su üstü ile taban tabana zıt olduğu için sorunsuz bir hizmet sunabilmek adına çok büyük bir hazırlık yapılmaktadır. Tabi bu durumda da su altında yapılan beton delme faaliyetlerinin fiyatlarına da yansımaktadır.

Firmamız kaliteli ve sorunsuz bir Kayseri su altı beton delme hizmeti için farklı kalitede donanım ve tecrübeli personel kalitesine sahip durumdadır.

 

 31 Aralık 2017, id:1497
telefonwhatsappmail