Kimyasal Dübel Kayseri

Kimyasal Dübel Kayseri

Kimyasal Dübel Kayseri

Ülkemiz gün geçtikçe özellikle inşaat sektöründe kendini çok daha fazla bir şekilde geliştirmeyi başarmıştır. Böylece çok daha sağlam ve çok daha güzel yapılar sayesinde adından her zaman söz ettirmektedir. Teknolojinin her evresinden faydalanarak her türlü yenilikleri kullanmaktadır. Son zamanlarda hem dünyada hem de ülkemizde tercih edilen uygulamalardan bir tanesi de kimyasal dübel Kayseri olmaktadır. Böylece çok daha zor ve imkansız olan işlemler çok daha sağlam olmasına yardımcı olmaktadır.

Kimyasal Dübel Nedir?

Kayseri kimyasal dübel bir diğer adı da epoksi dübel kesinlikle etkili, profesyonel bir yapıştırıcı ve dolgu malzemesine verilen isimdir. Bu tarz dübel iki bileşenden oluşan hızlandırıcı ve yapıştırıcı karışımı ile elde edilen çok önemli bir üründür. Genel olarak bu dübel beton üzerine uygulanmakta olup dayanıklılık ve ağır yük gerektiren bölümlere uygulanmaktadır. Kimyasal dübellerin farklı çeşitleri bulunmaktadır.

Kimyasal Dübel Çeşitleri

Kullanım alanlarına göre gerekli olan birçok kimyasal dübel Kayseri çeşitleri yer almaktadır. Bunlardan ilki tek hazneli kimyasal dübeldir. Bu tarz dübeller tek tüp içinde karıştırılması için hazır iki tane kimyasal madde bulunur. Genel olarak bu dübel tabancası ya da silikon tabancası kullanılarak uygulanabilir.

Çift hazneli Kayseri kimyasal dübel çeşidi içinde sertleştirici ve yapıştırıcı olarak iki tane ayrı hazne bulunmaktadır. Bu tarz dübeller için çift pistonlu tabanca kullanılmaktadır. Bunların dışında da kutuda ya da kovada kimyasal dübel Kayseri çeşidi bulunmaktadır. Bu tür dübeller genel olarak geniş çaplı ve ağırlık dayanımı olması gereken işler için boya kovaları ve kutu içinde yer almaktadır. Bunlara epoksi reçine ya da epoksi yapıştırıcı da denilmektedir.

Kimyasal Dübel Kullanım Yerleri

Çok daha etkili ve profesyonel bir yapıştırıcı olan Kayseri kimyasal dübel genel olarak elektrik direklerinde ya da baz istasyonları gibi büyük direklerin montajının yapılması sırasında kullanılmaktadır. Ayrıca ağır reklam tabelalarının sabit bir şekilde sağlam olmasında, demiryolu raylarında, çok daha ağır olan makinelerin duvara ve yere sabitlenmesi esnasında çok daha etkili sonuçlar elde edilmektedir. Her alanda olduğu gibi firmamız bu konuda da yardımcı olmaktadır.

 

 27 Ocak 2018, id:1484
telefonwhatsappmail