Kayseri Yer Kesme

Kayseri Yer Kesme

Kayseri Yer Kesme

KAYSERİ YER KESME

Yer kesme Kayseri ili uygulaması, firmamız tarafından işinde usta karotçular ve son teknoloji makinalarıyla yapınıza hiçbir şekilde zarar vermeden, kolay, zaman ve maddi açıdan çok daha ucuz bir uygulamayla siz değerli müşterilerine sunmaya hazırdır.

Yer kesme Kayseri işlemi hidrolik beton kesme makinalarıyla yapılmaktadır. Hidrolik kesme makinesi kumandalı bir sitem olup el değmeden uzaktan demir donatılı ve donatısız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız tahribatsız sulu, hidrolik raylı bir sistemdir. Demir donatılı ve donatısız yatay-dikey ve düşey 45-90-180 derecelik açılarla çalışabilen hidrolik beton kesme makinesidir. Hidrolik beton kesme makinesi genel olarak özel dizayn edilmiş bir rayın üzerinde hareket eden, kesici üniteye bağlı testerenin hareketinden yararlanılarak kesme işlemi gerçekleştirilir.

Hidrolik Beton Kesme makinalarının testere çapları: Q20 den Q2000e kadar bulunmaktadır. Elmaslı kesme sisteminin hidrolik aşamasıdır.

Yer kesme Kayseri dışında birçok uygulamada da kullanılan hidrolik beton kesme makinaları en fazla 1170 mm derinliğe kadar kesim yapar ve oldukça da güvenilir bir yöntemdir.

Hidrolik Beton Kesme makinaları darbesiz ve titreşimsiz olduğu için yer kesimi dışında kalan herhangi bir yerine zarar vermez. Bu nedenle hızlı ve temiz bir yer kesme imkanı sağlar. Ayrıca yer kesiminde darbesiz ve titreşimsiz olduğu için kesim sonunda herhangi bir tamir gerektirmez.

Kullanım Alanları

Havalandırma boşlukları, şaft açılımları, tabliye tadilatları,kalın beton kesimleri, kapı ve pencere açılımları, asfalt kesimleri ve onarımı, inşaat derzleri, kontrol derzleri, dilitasyon derzleri, merdiven boşlukları açılabilmektedir.

Firmamız Jet Karot Hidrolikli Beton Kesme makinalarıyla yer kesme Kayseri’da profesyonel karotçularla sizlere hizmet vermeye hazırdır.

 12 Temmuz 2018, id:8053
telefonwhatsappmail