Kayseri Testere İle Beton Kesimi

Kayseri Testere İle Beton Kesimi

Kayseri Testere İle Beton Kesimi

KAYSERİ TESTERE İLE BETON KESİMİ

Testere ile beton kesme Kayseri kenti faaliyetletlerini yürüten Jet Karot geniş makine parkuru ve uzman ekibiyle her zaman hizmetinizdedir. Testere ile beton kesme Kayseri faaliyetlerinde pek çok yöntem kullanılır. Jet Karot çağın son teknolojilerini kullanarak beton kesme uygulamalarında verimli sonuçları kısa zamanda, yapıya zarar vermeden gerçekleştirmektedir. Testere ile beton kesme Kayseri uygulama yöntemleri olarak: Uzman karot ustaları tarafından karot ile beton kesme, testere ile beton kesme Kayseri. halatlı beton kesme, derz ile beton kesme, hidrolik beton kesme teknikleri kullanılmaktadır.

Testere ile beton kesme Kayseri işleri risk olgusu yüksek bir iştir bu nedenle kesinlikle güvenilir, tecrübeli kendisini bu konuda kanıtlamış firmalara yaptırılmalıdır. Jet Karot gereken güvenceyi size fazlasıyla vermektedir. Gerekli güvenlik sistemlerini sağlamak, güvenli iş izlekleri kullanmak, gerek çalışanlarını gerek diğer insanların güvenliğini düşünerek çalışmak sonuç itibariyle hem insanla hem de makinelerle bağlantılı olan güvenlik aksamını geliştirmek, Jet Karot’ un vazgeçilmez prensiplerindendir.

Firmamız bünyesinde barındırdığı son teknoloji ürünleriyle oldukça zengin bir makina haznesine sahiptir. Karot Testere ile Beton Kesme Kayseri bunlardan sadece bir tanesidir. Karot Testere ile Beton Kesme Kayseri uygulamalarında da görülebileceği gibi sayesinde istenilen her açıda ve istenilen her betonda beton kesme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Testere ile Beton Kesme Kayseri makinesi ile el değmeden uzaktan kumanda ile demir donatılı ve donatısız betonlarda titreşim yaratmadan, hasarsız, tahribatsız, sulu, hidrolik raylı bir sistemdir.

Testere ile Beton Kesme Kayseri makinalarının testere çapları :Q 20 den Q2000e kadar bulunmaktadır. Elmaslı kesme sisteminin hidrolik aşamasıdır

Kapı, pencere açımlarında, parapet kesimleri gibi her türlü işlemde düz ve pürüzsüz bir kesim işlemi yapılmaktadır. Perde, kiriş, kolon, döşeme gibi bir çok betonarme yapı da kullanılan Testere ile Beton Kesme Kayseri makinası, istenilen yere yatay ve dikey olarak monte edilir, özel olarak dizayn edilmiş olan bir rayın üzerinde bulunan ve kesici üniteye bağlı olan bir testere sisteminden yararlanılır. Bu testere motordan aldığı güç ile rayın üzerinde hareket ederek beton kesme işlemini gerçekleştirir. Bu uygulamada beton kesme işlemi hatasız ve herhangi bir çatlak yaratmadan gerçekleştirilir.

Bina yıkımında da kullanılan Testere ile Beton Kesme Kayseri makinaları, en fazla 1170 mm derinlikte beton kesimini yapar ve oldukça da güvenilir bir yöntemdir. Testere ile Beton Kesme Kayseri makinaları darbesiz ve titreşimsiz olduğu için yapıya herhangi bir zarar vermez. Bu nedenle hızlı ve temiz bir beton kesme imkanı sağlar.

Testere ile Beton Kesme Kayseri makinaları sayesinde yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki betonu düzgün bir şekilde içerisindeki yapı ile birlikte kesilerek kaldırabilirsiniz. Testere ile Beton Kesme Kayseri makinaları isteğe ve koşullara bağlı olarak büyük ebatlarda da beton kesme işlemini gerçekleştirmektedir.

Firmamız Jet Karot Testere ile Beton Kesme Kayseri makinalarıyla havalandırma boşlukları, şaft açımları, tabliye tadilatları, kalın beton kesimleri, kapı ve pencere açımları, asfalt kesimi ve onarımı, inşaat derzleri ve kontrol derzleri, merdiven şaftları gibi birçok işlemi profesyonel karotçular sizlere hizmet vermeye hazırdır.

 12 Temmuz 2018, id:8052
telefonwhatsappmail