Kayseri Raylı Beton Kesme

Kayseri Raylı Beton Kesme

Kayseri Raylı Beton Kesme

KAYSERİ RAYLI BETON KESME

Firmamız bünyesinde barındırdığı son teknoloji ürünleriyle oldukça zengin bir makina haznesine sahiptir. Karot Raylı Beton Kesme Kayseri makinası da bunlardan sadece bir tanesidir. Karot Raylı Beton Kesme Kayseri makinası sayesinde istenilen her açıda ve istenilen her betonda beton kesme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Raylı Beton Kesme Kayseri makinesi ile el değmeden uzaktan kumanda ile demir donatılı ve donatısız betonlarda titreşim yaratmadan, hasarsız, tahribatsız bir şekilde uygulanmaktadır.

Raylı Beton Kesme Kayseri makinalarının testere çapları :Q 20 den Q2000e kadar bulunmaktadır. Elmaslı kesme sisteminin hidrolik aşamasıdır

Kapı, pencere açımlarında, parapet kesimleri gibi her türlü işlemde düz ve pürüzsüz bir kesim işlemi yapılmaktadır. Perde, kiriş, kolon, döşeme gibi bir çok betonarme yapı da kullanılan Raylı Beton Kesme Kayseri makinası, istenilen yere yatay ve dikey olarak monte edilir, özel olarak dizayn edilmiş olan bir rayın üzerinde bulunan ve kesici üniteye bağlı olan bir testere sisteminden yararlanılır. Bu testere motordan aldığı güç ile rayın üzerinde hareket ederek beton kesme işlemini gerçekleştirir. Bu uygulamada beton kesme işlemi hatasız ve herhangi bir çatlak yaratmadan gerçekleştirilir.

Bina yıkımında da kullanılan Raylı Beton Kesme Kayseri makinaları, en fazla 1170 mm derinlikte beton kesimini yapar ve oldukça da güvenilir bir yöntemdir.

Raylı Beton Kesme Kayseri makinaları darbesiz ve titreşimsiz olduğu için yapıya herhangi bir zarar vermez. Bu nedenle hızlı ve temiz bir beton kesme imkanı sağlar.

Raylı Beton Kesme Kayseri makinaları sayesinde yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki betonu düzgün bir şekilde içerisindeki yapı ile birlikte kesilerek kaldırabilirsiniz.

Raylı Beton Kesme Kayseri makinaları isteğe ve koşullara bağlı olarak büyük ebatlarda da beton kesme işlemini gerçekleştirmektedir.

Firmamız Jet Karot Raylı Beton Kesme Kayseri makinalarıyla havalandırma boşlukları, şaft açımları, tabliye tadilatları, kalın beton kesimleri, kapı ve pencere açımları, asfalt kesimi ve onarımı, inşaat derzleri ve kontrol derzleri, merdiven şaftları gibi birçok işlemi profesyonel karotçular sizlere hizmet vermeye hazırdır.

 

 12 Temmuz 2018, id:8046
telefonwhatsappmail