Kayseri Kiriş Kesme

Kayseri Kiriş Kesme

Kayseri Kiriş Kesme

KAYSERİ KİRİŞ KESME

Kiriş kesme kesimi Kayseri uygulaması, firmamız tarafından işinde usta karotçular ve son teknoloji makineleriyle yapınıza hiçbir şekilde zarar vermeden, kolay, zaman ve maddi açıdan çok daha ucuz bir uygulamayla siz değerli müşterilerine sunmaya hazırdır.

Kiriş kesme-kesimi Kayseri uygulaması daha çok yapının projeye uygun yapılmadığı yerlerde uygulanmaktadır. Bunların dışında kiriş kesimi eğer yapının ergonomik yapısını bozmuyorsa kesim yapılır.

Kiriş kesme-kesimi Kayseri işlemi hidrolik beton kesme makinalarıyla yapılmaktadır. Hidrolik kesme makinesi kumandalı bir sitem olup el değmeden uzaktan demir donatılı ve donatısız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız tahribatsız sulu, hidrolik raylı bir sistemdir.

Demir donatılı ve donatısız yatay-dikey ve düşey 45-90-180 derecelik açılarla çalışabilen hidrolik beton kesme makinesidir. Hidrolik beton kesme makinesi genel olarak özel dizayn edilmiş bir rayın üzerinde hareket eden, kesici üniteye bağlı testerenin hareketinden yararlanılarak kesme işlemi gerçekleştirilir.

Hidrolik Beton Kesme makinalarının testere çapları: Q20 den Q2000e kadar bulunmaktadır. Elmaslı kesme sisteminin hidrolik aşamasıdır.

Kiriş kesme-kesimi Kayseri dışında birçok uygulamada da kullanılan hidrolik beton kesme makinaları en fazla 1170 mm derinliğe kadar kesim yapar ve oldukça da güvenilir bir yöntemdir.

Hidrolik Beton Kesme makineleri darbesiz ve titreşimsiz olduğu için kiriş kesimi dışında kalan herhangi bir yerine zarar vermez. Bu nedenle hızlı ve temiz bir kiriş kesme imkanı sağlar. Ayrıca kiriş kesiminde darbesiz ve titreşimsiz olduğu için kesim sonunda herhangi bir tamir gerektirmez.

Firmamız Jet Karot Hidrolikli Beton Kesme makinalarıyla kiriş kesme- kesimi Kayseri’da profesyonel karotçularla sizlere hizmet vermeye hazırdır.

 

 12 Temmuz 2018, id:8036
telefonwhatsappmail