Karot Şirketleri Kayseri

Karot Şirketleri Kayseri

Karot Şirketleri Kayseri

Karot adını aldığı şekil ve havuç anlamına geldiği için almıştır. İlk olarak binalar için betondan numune almak adına araştırmalar yapmak adına karot makineleri üretilmiştir. Bu makine sayesinde beton silindir bir şekilde delinerek bu silindir içinde havuca benzeyen beton ortaya çıkmaktadır.

Teknolojinin çok hızlı gelişmesi ile kalorifer tesisatı, baca delikleri, asansör, merdiven boşluğu açılımları ya da doğalgaz tesisatı delikleri gibi pek çok demirli veya demirsiz betonarme binalarda yapılacak tadilat işlemlerini çok kısa bir süre içinde ortadan kaldırmaktadır. Karot şirketleri Kayseri bu zor işlemlerin daha kolay bir şekilde yapılması için yardımcı olmaktadır. Her türlü beton binalarda ihtiyaç olduğu zaman beton delme ya da kesme işlemleri karot ile çok daha kolay yapılmaktadır.

Beton Kesim Hizmetleri

Genel olarak beton kesim işlemleri pek çok farklı yöntemler ile yapılabilir.  Pencere ya da kapı yapmak gibi işlemler için kesinlikle beton çok daha pürüzsüz ve düzgün bir şekilde olarak yapılması gerekir. Firmamız Kayseri karot şirketleri arasında her türlü donatıma sahip uzman ekip ve en kaliteli en son teknoloji ürünü olan ekipmanlar ile hizmetlerini sunmaktadır.

Beton kesim hizmetleri sırasında yapılacak iş için gerekli olan makineler ve teçhizatların seçilmesi adına karot şirketleri Kayseri olarak firmamız en deneyimli elemanları tarafından  keşif yapılmaktadır. Beton kesim işlemleri için genellikle elmaslı tel kesme makineleri en uygun olan tekniktir. İşlemin yapılacağı yerin çamur ya da su olacağı göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Kayseri karot şirketlerinde kullanılan karot makineleri genel olarak 380 V elektrik ile çalışır.

Beton Delme Hizmetleri

Karot şirketleri Kayseri içinde firmamız beton delme işlemlerinde de en son teknoloji ürünü olan makineleri kullanmaktadır. Karot makineleri gene olarak bölgede kesinlikle hiçbir zarar oluşmadan en iyi şekilde beton delme işlemleri yapılmaktadır. Beton delme işlemleri Kayseri karot şirketleri arasında firmamız en uzman ekip ile çalışarak en doğru şekilde hizmetleri sizlere sunmaktadır. Merdiven boşluğu, kalorifer tesisatlarında, pis ya da temiz su giderlerinde, havalandırma, asansör boşluklarında, kapı ve pencere açma işlemlerinde beton delme hizmetleri en iyi şekilde karot makineleri yapılmaktadır.

 

 15 Şubat 2018, id:1475
telefonwhatsappmail