Epoksi Ankraj Firmaları Kayseri

Epoksi Ankraj Firmaları Kayseri

Epoksi Ankraj Firmaları Kayseri

Epoksi ankraj firmaları, inşaat sektöründeki gelişmeler ve doğan ihtiyaç ile ülkemizde hızla artmaktadır.

 

Epoksi ankraj, betonarme yapılarda kullanılır. Bu yapılarda mevcut sistemin kuvvetlendirilmesi ya da mevcut sistemdeki elemanlara yenilerinin katılması işlemleri için yaygın olarak kullanılır. Epoksi ankraj firmaları Kayseri bu sistemi birçok farklı alanda kullanmaktadır.

 

Epoksi Ankraj Uygulaması

Epoksi ankraj uygulaması oldukça pratik olmasına rağmen, mutlaka profesyonel ve uzman bir ekip tarafından yapılmalıdır. Uygulama alanlarında kullanım kolaylığı ve pratikliğine rağmen oldukça titiz ve dikkatli bir çalışma gerektirir. Kayseri epoksi ankraj firmaları yapacaklar uygulama öncesinde, uygulama yüzeyi mutlaka kuru olmalıdır ve her türlü maddeden arındırmalıdır. Uygulama alanının altında yer alan alt yüzey temiz olduğu gibi aynı zamanda yeterli basınç dayanımlarına sahip olmalı ve sağlam olmalıdır. Epoksi ankraj firmaları Kayseri sadece uygulamayı yapan firmalar değildir. Aynı zamanda uygulamanın tamamlanması sonrasında kontrolleri yapmalı ve ortaya çıkardığı işten emin olmalıdır. Uygulama yapıldıktan sonra epoksinin yeteri kadar iyi ve sağlam şekilde sertleştiğinden emin olmak gerekmektedir. Bunun için çeşitli yöntemlere başvurabilen Kayseri epoksi ankraj firmaları, güçlendirme işlerinde makineli denemelere ve testlere yer vermelidir.

Epoksi ankraj firmaları Kayseri, uygulamasının kolay olması, su ve gaz geçirmemesi, kullanım süresinin daha uzun olması, dayanıklılığı ve mukavemet arttırması gibi özellikleri nedeniyle epoksi ankrajı çok yaygın olarak kullanmaktadırlar. Zemin veya duvarlara uygulanacak fayans, mermer gibi ürünlerinin tutturulması, sağlam şekilde yapıştırılması, zeminde veya betonarme yapılarda meydana gelen çatlakların düzeltilmesi ve onarılması gibi alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Epoksi Ankraj Uygulaması Yapan Ekip

Kayseri epoksi ankraj firmaları, çalıştıracakları teknisyen ve işçileri çok dikkatli seçmeli, işinin ehli olduğundan emin olmak zorundadır. Son derece hassas olan bu işlemlerde son teknoloji tekniklerin ve makinelerin hem hazırlık, hem uygulama, hem de uygulama sonrasında kontrol aşamasında kullanılması çok önemlidir, önemli olduğu kadar günümüzde ihtiyaçtır da. Firmamız bünyesinde en deneyimli, en profesyonel ve en iyi eğitim süreçlerinden geçirilmiş kişilerden seçilmiştir. Yaptığı işin ciddiyetinin ve müşteri memnuniyetinin öneminin farkında olan firmamız, en kaliteli en pratik çözümleri ve uygulamaları sizlere en uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

 

 10 Nisan 2018, id:1449
telefonwhatsappmail